Kontakt

Kontaktuppgifter till Fotö Öråd

Epost-adress till Fotö Öråd: kontakt@fotoorad.se

Ordförande
Magnus Jonasson
magnus.jonasson@fotoorad.se, 0736-005052

Vice ordförande
Johan Sellgrenansvar för hemsida
johan.sellgren.foto@gmail.com, 0706-818189 

Kassör: 
Sonja Josefsson
josefsson.s@telia.com , 031-968907, 070-6090294

Övriga ledamöter: 
Bert Corneliusson
beco.corneliusson@gmail.com, 070-2698281

Bengt Engström
abc.engstrom@gmail.com, 031-261535, 070-3261561 

Claes Hinder,
claeshinder@gmail.com0704-851007 

Holger Josefsson,
josefsson.h@telia.com, 0707-432002  

Bosse Johansson
bo.johansson@tourist-fishing.se, 031-965461, 0705-125085

Ulrika Karlsson, 
ulrika56karlsson@hotmail.com, 0727-151020

Sigbritt Oscarsson, 
sigbritt_oscarsson@hotmail.com, 0706-174227

 

Representanter för öns föreningar:

Fotö GIF: Elisabeth Andersson
e-mattisson@hotmail.com, 0705-180172

Fotö GIF suppl: Raymond Englund
raymondenglund@hotmail.com, 0736-227275

Fotö skolråd: Emelie Jörnestrand
emelie.jornestrand@outlook.com, 0705-460200

Sion: Christian Gustavsson
christian831221@gmail.com, 0733-244218

Sion suppl: 

Hamnföreningen: Johannes Holm
fotohamnl@gmail.com, 070-7432730 

Hamnföreningen suppl: Bengt Olofsson
bengt-olofsson@live.se, 0706-944853